Zoek
Voorna(a)m(en):
Familienaam:
Geavanceerd zoeken
Familienamen
Aanmelden
Wat is er nieuw
Gezocht
Foto's
Documenten
(Levens)Verhalen
Video-opnamen
Aadorp
Bruinehaar
Kloosterhaar
De Pollen
Sibculo
't Slot
Vriezenveen
Oosteinde
Westeinde
Westerhaar
Westerhoeven
Elders
Albums
Alle Media
Begraafplaatsen
Plaatsen
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Kalender
Rapporten
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers
Contact
Startpagina
Zoek
Aanmelden
Zoek
Familienamen
Voornamen
Zoeken Personen
Zoek Families
Doorzoek site
Plaatsen
Datums
Kalender
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
(Levens)Verhalen
Video-opnamen
Aadorp
Bruinehaar
Kloosterhaar
De Pollen
Sibculo
't Slot
Vriezenveen
Oosteinde
Westeinde
Westerhaar
Westerhoeven
Elders
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Stambomen
Takken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
DNA Tests
Contact
русский (Russian)
Deutsch (German)
English
Español (Spanish)
Le français (French)
Nederlands (Dutch)
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
Zoek Families
|
Doorzoek site
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Deel
Print
Voeg bladwijzer toe
Aantje Hanses
( ca. 1721) - 1805
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
Verticaal
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Hinke Kobus van Dijk
1747-1845
Hinke Kobus van Dijk
G:
dec 1747
Oosterwierum
O:
05 aug 1845
Rauwerd, Rauwerderhem
Hessel Sipmas Jongema
( ca. 1747)-
Hessel Sipmas Jongema
G:
( ca. 1747)
Hotze Kobus van Dijk
1758-1827
Hotze Kobus van Dijk
G:
1758
Oosterwierum
O:
18 mei 1827
Sneek, Sneek
Bottje Eeltjes
1770-1827
Bottje Eeltjes
G:
1770
Scharnegoutum
H:
03 mei 1789
Scharnegoutum
O:
20 mei 1827
Sneek, Sneek
Trijntje van Dijk
1791-1814
Trijntje van Dijk
G:
29 apr 1791
Rauwerd
O:
08 mrt 1814
Bolsward, Bolsward
Bouke Sieperda
1787-1842
Bouke Sieperda
G:
24 sep 1787
Bozum
H:
18 apr 1813
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
02 jan 1842
Tjerkwerd, Wonseradeel
Sjuk van Dijk
1823-1860
Sjuk van Dijk
G:
28 feb 1823
Roordahuizum, Idaarderadeel
O:
15 aug 1860
Schingen, Menaldumadeel
Dirkjen Bosma
1828-1897
Dirkjen Bosma
G:
13 dec 1828
Hijlaard, Baarderadeel
H:
12 mei 1852
Menaldumadeel
O:
15 okt 1897
Menaldum, Menaldumadeel
Yke van Dijk
1825-1866
Yke van Dijk
G:
05 mei 1825
Roordahuizum, Idaarderadeel
O:
16 apr 1866
Menaldum, Menaldumadeel
Jan de Jong
1819-1900
Jan de Jong
G:
15 jan 1819
Dronrijp, Menaldumadeel
H:
20 mei 1846
Menaldumadeel
O:
01 apr 1900
Menaldum, Menaldumadeel
Tjeerd Kobus van Dijk
1827-1906
Tjeerd Kobus van Dijk
G:
21 jan 1827
Wirdum, Leeuwarderadeel
O:
24 mrt 1906
Idaard, Idaarderadeel
Aukjen Frankema
1824-1854
Aukjen Frankema
G:
12 feb 1824
Terhorne, Utingeradeel
H:
28 jul 1852
Idaarderadeel
O:
09 nov 1854
Roordahuizum, Idaarderadeel
Fokeltje Dijkema
1830-1904
Fokeltje Dijkema
G:
12 sep 1830
Langezwaag, Opsterland
H:
07 mei 1856
Idaarderadeel
O:
06 mrt 1904
Idaard, Idaarderadeel
Eelkjen van Dijk
1829-1857
Eelkjen van Dijk
G:
07 jun 1829
Marssum, Menaldumadeel
O:
22 nov 1857
Zweins, Franekeradeel
Feijke Zijlstra
1820-1880
Feijke Zijlstra
G:
28 aug 1820
Dronrijp, Menaldumadeel
H:
11 mei 1853
Menaldumadeel
O:
03 sep 1880
Dronrijp, Menaldumadeel
Eeltje van Dijk
1792-1828
Eeltje van Dijk
G:
17 mei 1792
Rauwerd
O:
18 dec 1828
Marssum, Menaldumadeel
Pietje Hettema
1801-1890
Pietje Hettema
G:
25 dec 1801
Rauwerd
H:
27 apr 1822
Idaarderadeel
O:
23 dec 1890
Marssum, Menaldumadeel
Trijntje Riemersma
1815-na 1854
Trijntje Riemersma
G:
09 jul 1815
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
na 1854
Gerben Feenstra
1818-na 1854
Gerben Feenstra
G:
01 apr 1818
Grouw, Idaarderadeel
H:
13 mei 1854
Idaarderadeel
O:
na 1854
Sjoerd Riemersma
1816-vóór 1820
Sjoerd Riemersma
G:
12 feb 1816
Rauwerd
O:
vóór 1820
Yke Riemersma
1816-1847
Yke Riemersma
G:
02 okt 1816
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
02 jun 1847
Rauwerd, Rauwerderhem
Fokeltje Riemersma
1818-1851
Fokeltje Riemersma
G:
06 jul 1818
Rauwerderhem
O:
07 okt 1851
Rauwerderhem
Sjoerd Riemersma
1820-1870
Sjoerd Riemersma
G:
09 feb 1820
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
09 feb 1870
Rauwerd, Rauwerderhem
Trijntje Kamstra
1822-1906
Trijntje Kamstra
G:
07 feb 1822
Mantgum, Baarderadeel
H:
31 mei 1849
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
02 jul 1906
Rauwerd, Rauwerderhem
Tjeerd Riemersma
1822-1847
Tjeerd Riemersma
G:
10 jan 1822
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
23 okt 1847
Rauwerd, Rauwerderhem
Jeltje van Dijk
1819-1867
Jeltje van Dijk
G:
24 nov 1819
Rauwerd, Rauwerderhem
H:
24 mei 1846
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
27 apr 1867
Rauwerd, Rauwerderhem
Klaaske Riemersma
1824-1890
Klaaske Riemersma
G:
22 jul 1824
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
07 jun 1890
Roordahuizum, Idaarderadeel
Jan Durkstra
1823-1915
Jan Durkstra
G:
11 jun 1823
Terzool, Rauwerderhem
H:
12 mei 1866
Idaarderadeel
O:
02 jun 1915
Roordahuizum, Idaarderadeel
Jetske Riemersma
1826-1878
Jetske Riemersma
G:
22 mei 1826
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
13 jul 1878
Rauwerd, Rauwerderhem
IJme Gorter
1814-1874
IJme Gorter
G:
10 jul 1814
Rauwerd, Rauwerderhem
H:
22 mei 1867
Rauwerderhem
O:
17 mei 1874
Rauwerd, Rauwerderhem
Jantje Riemersma
1829-1829
Jantje Riemersma
G:
22 jan 1829
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
02 feb 1829
Rauwerd, Rauwerderhem
Eelkjen Riemersma
1829-1849
Eelkjen Riemersma
G:
22 jan 1829
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
09 apr 1849
Rauwerd, Rauwerderhem
Jan Riemersma
1831-
Jan Riemersma
G:
08 dec 1831
Rauwerderhem
Aantje van Dijk
1794-1868
Aantje van Dijk
G:
11 apr 1794
Rauwerd
O:
21 jul 1868
Rauwerd, Rauwerderhem
Jacob Riemersma
1786-1860
Jacob Riemersma
G:
01 dec 1786
Britswerd
H:
04 nov 1814
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
29 mei 1860
Rauwerd, Rauwerderhem
Tjeerd van Dijk
1818-1836
Tjeerd van Dijk
G:
10 feb 1818
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
13 feb 1836
Rauwerd, Rauwerderhem
Yke van Dijk
1820-1875
Yke van Dijk
G:
11 aug 1820
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
12 dec 1875
Roordahuizum, Idaarderadeel
Jan Dijkstra
1827-1911
Jan Dijkstra
G:
04 nov 1827
Wirdum, Leeuwarderadeel
H:
27 apr 1855
Leeuwarderadeel
O:
15 nov 1911
Roordahuizum, Idaarderadeel
Tiede van Dijk
1823-1836
Tiede van Dijk
G:
05 feb 1823
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
07 apr 1836
Rauwerd, Rauwerderhem
Johannes van Dijk
1824-1825
Johannes van Dijk
G:
15 sep 1824
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
09 mrt 1825
Rauwerd, Rauwerderhem
Johanneske van Dijk
1826-na 1868
Johanneske van Dijk
G:
12 okt 1826
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
na 1868
Anne Staphorstius
1825-1868
Anne Staphorstius
G:
24 apr 1825
Bergum, Tietjerksteradeel
H:
15 mei 1856
Leeuwarderadeel
O:
tussen 1856 en 1868
Hette Wiersma
1822-na 1868
Hette Wiersma
G:
18 dec 1822
Oldeboorn, Utingeradeel
H:
06 mei 1868
Idaarderadeel
O:
na 1868
Klaas van Dijk
1829-na 1863
Klaas van Dijk
G:
17 feb 1829
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
na 1863
Hittje Hoekstra
1830-na 1863
Hittje Hoekstra
G:
09 dec 1830
Roordahuizum, Idaarderadeel
H:
10 mei 1857
Utingeradeel
O:
na 1863
Gooijtsen van Dijk
1834-1888
Gooijtsen van Dijk
G:
04 aug 1834
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
09 jan 1888
Leeuwarden, Leeuwerden
Albertje de Vries
1838-1879
Albertje de Vries
G:
04 mei 1838
Rauwerd, Rauwerderhem
H:
28 mei 1863
Rauwerderhem
O:
27 sep 1879
Terzool, Rauwerderhem
Tjeerdje van Dijk
1837-na 1888
Tjeerdje van Dijk
G:
09 mrt 1837
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
na 1888
Wijtze Jentjes Jongsma
1834-na 1888
Wijtze Jentjes Jongsma
G:
14 nov 1834
Delfstrahuizen, Schoterland
H:
28 okt 1888
Schoterland
O:
na 1888
Tiede van Dijk
1839-1862
Tiede van Dijk
G:
21 okt 1839
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
12 jun 1862
Rauwerd, Rauwerderhem
Geertje Sipma
1840-na 1864
Geertje Sipma
G:
16 aug 1840
Rauwerd, Rauwerderhem
H:
24 mei 1862
Rauwerderhem
O:
na 1864
Tjeerd van Dijk
1841-na 1886
Tjeerd van Dijk
G:
12 dec 1841
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
na 1886
Ruurdtje Hofstra
1838-na 1886
Ruurdtje Hofstra
G:
08 mei 1838
Sneek, Sneek
H:
14 apr 1867
Sneek
O:
na 1886
Cobus van Dijk
1796-1862
Cobus van Dijk
G:
02 nov 1796
Rauwerd
O:
15 dec 1862
Rauwerd, Rauwerderhem
Nieske Bakker
1798-1872
Nieske Bakker
G:
15 apr 1798
Jorwerd
H:
10 mei 1817
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
1872
Rauwerd
Tjeerd van Dijk
1821-
Tjeerd van Dijk
G:
05 mrt 1821
Rauwerd, Rauwerderhem
Reinder van Dijk
1823-
Reinder van Dijk
G:
24 mei 1823
Rauwerd, Rauwerderhem
IJke van Dijk
1826-1827
IJke van Dijk
G:
27 jan 1826
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
08 feb 1827
Rauwerd, Rauwerderhem
Akke van Dijk
1828-1829
Akke van Dijk
G:
19 jan 1828
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
05 apr 1829
Rauwerd, Rauwerderhem
Eeltje van Dijk
1830-1903
Eeltje van Dijk
G:
29 mrt 1830
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
04 jan 1903
Franeker, Franeker
Meindertje Personius
1841-1878
Meindertje Personius
G:
01 feb 1841
Kimswerd, Wonseradeel
H:
26 jun 1870
Franeker
O:
16 aug 1878
Franeker, Franeker
Gooitsen van Dijk
1798-1832
Gooitsen van Dijk
G:
18 mrt 1798
Rauwerd
O:
24 feb 1832
Rauwerd, Rauwerderhem
Beeu Zoethout
1797-1870
Beeu Zoethout
G:
02 jun 1797
Teroele
H:
27 jan 1821
Rauwerderhem
O:
tussen 1832 en 1870
Tjeerd van Dijk
1818-1927
Tjeerd van Dijk
G:
07 mrt 1818
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
tussen 1890 en 1927
Jeltje Attema
1811-1891
Jeltje Attema
G:
30 jan 1811
Bergum, Tietjerksteradeel
H:
27 apr 1844
Baarderadeel
O:
28 mei 1891
Britswerd, Baarderadeel
Bartle van Dijk
1820-1867
Bartle van Dijk
G:
13 nov 1820
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
05 apr 1867
Bozum, Baarderadeel
Jitske de Vries
1820-1853
Jitske de Vries
G:
04 okt 1820
Wirdum, Leeuwarderadeel
H:
22 mei 1844
Baarderadeel
O:
04 mrt 1853
Bozum, Baarderadeel
Bontje Drost
1817-1874
Bontje Drost
G:
22 jan 1817
Rotsterhaule, Schoterland
H:
07 mei 1856
Baarderadeel
O:
12 apr 1874
Schillaard, Baarderadeel
IJke van Dijk
1826-1893
IJke van Dijk
G:
22 dec 1826
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
19 nov 1893
Mantgum, Baarderadeel
Hijltje Santema
1825-1918
Hijltje Santema
G:
14 okt 1825
Britswerd, Baarderadeel
H:
06 mei 1858
Baarderadeel
O:
15 jul 1918
Mantgum, Baarderadeel
Tjeerd van Dijk
1801-1880
Tjeerd van Dijk
G:
22 mrt 1801
Rauwerd
O:
07 dec 1880
Bozum, Baarderadeel
Aaltje Smeerke
1786-1858
Aaltje Smeerke
G:
16 jul 1786
Wartena
H:
18 dec 1817
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
18 sep 1858
Oosterwierum, Baarderadeel
Johannes Tjeerds
1802-vóór 1811
Johannes Tjeerds
G:
14 jun 1802
Rauwerd
O:
vóór 1811
Janke Tjeerds
1803-vóór 1811
Janke Tjeerds
G:
07 jun 1803
Rauwerd
O:
vóór 1811
Johannes Tjeerds
1805-1807
Johannes Tjeerds
G:
04 apr 1805
Rauwerd
O:
10 apr 1807
Rauwerd
Yke van Dijk
1832-1940
Yke van Dijk
G:
02 okt 1832
Oosterlittens, Baarderadeel
O:
tussen 1902 en 1940
Bauke Seldentuis
1830-1903
Bauke Seldentuis
G:
24 mrt 1830
Terzool, Rauwerderhem
H:
30 apr 1859
Rauwerderhem
O:
29 okt 1903
Swichum, Leeuwarderadeel
Jantje van Dijk
1834-na 1903
Jantje van Dijk
G:
15 sep 1834
Oosterlittens, Baarderadeel
O:
na 1903
Tjitze Steenstra
1838-na 1903
Tjitze Steenstra
G:
28 jul 1838
Oosterend, Hennaarderadeel
H:
30 aug 1862
Hennaarderadeel
O:
na 1903
Antje van Dijk
1835-
Antje van Dijk
G:
24 dec 1835
Oosterlittens, Baarderadeel
Levenloze zoon van Dijk
1836-1836
Levenloze zoon van Dijk
G:
14 sep 1836
Baarderadeel
O:
14 sep 1836
Baarderadeel
Levenloze dochter van Dijk
1836-1836
Levenloze dochter van Dijk
G:
14 sep 1836
Baarderadeel
O:
14 sep 1836
Baarderadeel
Antje van Dijk
1837-na 1863
Antje van Dijk
G:
04 okt 1837
Oosterlittens, Baarderadeel
O:
na 1863
Sijbren Bouma
1837-na 1863
Sijbren Bouma
G:
11 feb 1837
Oosterend, Hennaarderadeel
H:
13 mei 1863
Hennaarderadeel
O:
na 1863
Trijntje van Dijk
1839-na 1863
Trijntje van Dijk
G:
16 dec 1839
Oosterlittens, Baarderadeel
O:
na 1863
Klaas Stastra
1839-na 1863
Klaas Stastra
G:
29 jun 1839
Terzool, Rauwerderhem
H:
23 mei 1863
Baarderadeel
O:
na 1863
Tjeerd van Dijk
1843-
Tjeerd van Dijk
G:
17 aug 1843
Oosterlittens, Baarderadeel
Klaas van Dijk
1849-
Klaas van Dijk
G:
08 apr 1849
Oosterlittens, Baarderadeel
Johannes van Dijk
1807-1855
Johannes van Dijk
G:
30 mei 1807
Rauwerd
O:
09 feb 1855
Oosterlittens, Baarderadeel
Minke de Jong
1813-1867
Minke de Jong
G:
05 feb 1813
Sneek, Sneek
H:
20 nov 1830
Baarderadeel
O:
11 jan 1867
Oosterlittens, Baarderadeel
Ids van Dijk
1812-1812
Ids van Dijk
G:
17 okt 1812
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
04 nov 1812
Rauwerd, Rauwerderhem
Levenloze zoon van Dijk
1812-1812
Levenloze zoon van Dijk
G:
17 okt 1812
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
17 okt 1812
Rauwerd, Rauwerderhem
Tjeerd van Dijk
1760-1827
Tjeerd van Dijk
D:
06 apr 1760
Oosterwierum
O:
18 sep 1827
Rauwerd, Rauwerderhem
Ycke Eeltjes
1774-1816
Ycke Eeltjes
G:
23 jun 1774
Scharnegoutum
H:
05 dec 1790
Rauwerd
O:
13 jul 1816
Rauwerd, Rauwerd
Aane van Dijk
1821-
Aane van Dijk
G:
26 aug 1821
Rauwerd, Rauwerderhem
Hiske Zijlstra
1841-na 1860
Hiske Zijlstra
G:
17 mei 1841
Bozum, Baarderadeel
O:
na 1860
Hijlke Meijer
1837-na 1860
Hijlke Meijer
G:
1837
Drogeham, Achtkarspelen
H:
03 mrt 1860
Baarderadeel
O:
na 1860
Mettje van Dijk
1822-1841
Mettje van Dijk
G:
14 dec 1822
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
28 mei 1841
Bozum, Baarderadeel
Anne Zijlstra
1808-1860
Anne Zijlstra
G:
28 jul 1808
Oosterend
H:
23 mei 1839
Baarderadeel
O:
09 mrt 1860
Bozum, Baarderadeel
Ate van Dijk
1827-1827
Ate van Dijk
G:
28 feb 1827
Rauwerd, Rauwerderhem
O:
02 mrt 1827
Rauwerd, Rauwerderhem
Hiske Hiddema
1790-na 1841
Hiske Hiddema
G:
19 aug 1790
Rauwerd
H:
15 nov 1820
Rauwerderhem, Rauwerd
O:
na 1841
Aantje Hanses
( ca. 1721)-1805
Aantje Hanses
G:
( ca. 1721)
O:
1805
Kobes Johannes van Dijk
( ca. 1721)-1765
Kobes Johannes van Dijk
G:
( ca. 1721)
H:
( ca. 1746)
O:
1765
Oosterwierum