Janna Everts

Janna Everts

Vrouwelijk 1889 - 1973  (84 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Janna EvertsJanna Everts is geboren op 26 jul 1889 in Langeveen, Tubbergen; is gestorven op 07 aug 1973.

    Janna getrouwd Derk Poortman op 23 aug 1919 in Vriezenveen. Derk (zoon van Lambertus Poortman en Johanna Gezina Tijhof) is geboren op 03 mrt 1877 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gedoopt op 25 mrt 1877 in Vriezenveen; is gestorven op 16 jan 1958 in Vriezenveen, Vriezenveen; is begraven op 20 jan 1958 in Vriezenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Lamberta Poortman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 apr 1920 in Vriezenveen; is gestorven op 28 mrt 2015 in Almelo; is begraven op 04 apr 2015 in Alg. begraafplaats, Vriezenveen.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Lamberta PoortmanJohanna Lamberta Poortman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Janna1) is geboren op 24 apr 1920 in Vriezenveen; is gestorven op 28 mrt 2015 in Almelo; is begraven op 04 apr 2015 in Alg. begraafplaats, Vriezenveen.

    Johanna getrouwd Johannes Frederik Folbert op 13 apr 1948 in Vriezenveen. Johannes (zoon van Albert Folbert en Hendrika Fredrika Dekker) is geboren op 10 okt 1923 in Vriezenveen; is gestorven op 08 jun 2009; is begraven in Alg. begraafplaats, Vriezenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 4. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 5. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 6. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 7. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    6. 8. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Janna1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 4.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Janna1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 5.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Janna1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 6.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Janna1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  5. 7.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Janna1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 8.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Janna1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 9.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.3, 2.Johanna2, 1.Janna1)

  2. 10.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.3, 2.Johanna2, 1.Janna1)

  3. 11.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.3, 2.Johanna2, 1.Janna1)