Bertus Hermannus Smelt

Bertus Hermannus Smelt

Mannelijk 1901 - 1938  (36 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Bertus Hermannus SmeltBertus Hermannus Smelt is geboren op 22 dec 1901 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gedoopt op 02 mrt 1902 in Vriezenveen; is gestorven op 25 jun 1938 in Almelo; is begraven in Alg. begraafplaats, Vriezenveen.

    Bertus getrouwd Hermina Engberts op 30 mei 1930 in Vriezenveen. Hermina (dochter van Roelof Engberts en Hendrika Johanna Coster) is geboren op 04 jan 1904 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gedoopt op 07 feb 1904 in Vriezenveen; is gestorven op 17 okt 1972 in Vriezenveen; is begraven in Alg. begraafplaats, Vriezenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 3. Hendrika Johanna Smelt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 jan 1935 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 08 apr 2019; is begraven op 12 apr 2019 in Alg. begraafplaats, Vriezenveen.
    3. 4. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bertus1)

  2. 3.  Hendrika Johanna SmeltHendrika Johanna Smelt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bertus1) is geboren op 22 jan 1935 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 08 apr 2019; is begraven op 12 apr 2019 in Alg. begraafplaats, Vriezenveen.

  3. 4.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bertus1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 6. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 7. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 5.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.2, 1.Bertus1)

  2. 6.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.2, 1.Bertus1)

  3. 7.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.2, 1.Bertus1)