Johannes Winkel

Johannes Winkel

Mannelijk 1904 - 1977  (73 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johannes WinkelJohannes Winkel is geboren op 15 jun 1904 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gedoopt op 07 aug 1904 in Vriezenveen; is gestorven op 22 nov 1977 in Vriezenveen; is begraven in Alg. begraafplaats, Vriezenveen.

    Johannes getrouwd Ida Uitslag op 20 mei 1943 in Vriezenveen. Ida (dochter van Wolter Uitslag en Lena Smoes) is geboren op 30 jul 1917 in Vriezenveen; is gestorven op 04 jan 1999 in Vriezenveen; is begraven in Alg. begraafplaats, Vriezenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 3. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 4. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 5. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1)

  2. 3.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1)

  4. 5.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1)

    Gezin/Partner: Jan Beuving. Jan is geboren in 1960; is gestorven op 01 jun 2020 in Vriezenveen; is begraven op 06 jun 2020. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Cynthia Beuving  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1982; is gestorven op 13 mei 2014; is begraven .


Generatie: 3

  1. 6.  Cynthia BeuvingCynthia Beuving Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.2, 1.Johannes1) is geboren in 1982; is gestorven op 13 mei 2014; is begraven .