[Niet openbaar]

[Niet openbaar]

Vrouwelijk

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  [Niet openbaar][Niet openbaar]

    Gezin/Partner: Gerhardus Johannes Jansen. Gerhardus (zoon van Gerhardus Hermannus Jansen en Euphemia Wilhelmina Reekers) is geboren op 12 okt 1927 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 14 apr 1965 in Vriezenveen; is begraven op 17 apr 1965 in RK kerkhof, Vriezenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 3. Gerardus Thomas Fransiscus Jansen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 04 okt 1958 in Vriezenveen; is gestorven in 2005; is begraven in 2005 in RK kerkhof, Vriezenveen.


Generatie: 2

  1. 2.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.1)

  2. 3.  Gerardus Thomas Fransiscus JansenGerardus Thomas Fransiscus Jansen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.1) is geboren op 04 okt 1958 in Vriezenveen; is gestorven in 2005; is begraven in 2005 in RK kerkhof, Vriezenveen.