Catharina Schepers

Catharina Schepers

Vrouwelijk 1914 - 1992  (77 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Catharina SchepersCatharina Schepers is geboren op 05 sep 1914 in Vriezenveen; is gestorven op 25 mrt 1992; is begraven in Westerhaar.

    Catharina getrouwd Bruin Bruinsma op 28 okt 1935 in Vriezenveen. Bruin (zoon van Bruin Bruinsma en Geesje Pool) is geboren op 12 jul 1910 in Bèorger, Duitsland; is gestorven op 04 apr 1985 in Vriezenveen; is begraven op 09 apr 1985 in Westerhaar. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Bruin Bruinsma  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 apr 1936 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 12 jul 2013; is begraven in Westerhaar.
    2. 3. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 4. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 5. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Bruin BruinsmaBruin Bruinsma Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1) is geboren op 29 apr 1936 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 12 jul 2013; is begraven in Westerhaar.

    Bruin getrouwd Hendrikje Leussink op 26 feb 1960 in Vriezenveen. Hendrikje (dochter van Herman Leussink en Koerdina Strijker) is geboren op 10 jul 1936 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 04 jan 2014; is begraven in Westerhaar. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1)